Vítejte ve společnosti Palduson Production s.r.o.

Firma Palduson Production s.r.o. byla založena v roce 2003 především jako umělecká a produkční agentura. Koncem roku 2003 jsme získali fiskální registraci pro celou Evropskou unii.

Mimo jiné se naše firma zabývá: 

pronájmem velkoprostorových hal, párty stanů a jejich příslušenství. Nabízíme široký sortiment našich služeb, např.: rautové stany, velkoprostorové haly, divadla, výstavní haly, dětské koutky, pódia, tribuny atd.

Naše další aktivity:

pořádání kulturních akcí, produkce a postprodukce, umělecká agentura, obchodní činnost.

 


Dobrý den

Naše profesionální služby využívají i největší hudební festivaly jako je Rock For People, Bažant Pohoda, Colours of Ostrava, ale také nekomerční akce jako např: Letní Letná, Festival Kefír, nebo Cirkulart SK.

Jsme společnost která nabízí exkluzivní zastřešení vašich kulturních akcí. Disponujeme více jak patnácti exkluzivními stany a mobilními halamy předních světových značek které jsou zárukou nejvyšší kvality.

Pro uspořádání kulturních akci Vám můžeme poskytnou Festival Park Palduson který svou rozlohou dosahuje 55 000 m² a s kapacitou až pro 10 000 návštěvníků, z tohoto parku Vám můžeme pronajmou libovolnou část která Vám bude nejlépe vyhovovat.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel: +420 607 968 784

 

S pozdravem za firmu Palduson Josef Paldus Junior. + 420 776 568 745 

 

 

Facebook: Palduson Production